odchudzanie
poniedziałek, 31 sierpnia 2015


Odchudzanie

Schudnąć do 5 kg
5 kg mniej!

Niby niewiele, ale o ile pewniej się poczujesz i jak atrakcyjna się staniesz bez tych 5 kilogramów tu i tam. Pomyśl sama jakie to otwiera nowe możliwości… nowe ubrania, nowe przyjaźnie, może nowa miłość.

Dlaczego nie zrealizujesz tego marzenia, teraz, kiedy wszystko jest jeszcze przed Tobą. Teraz nadszedł ten właściwy czas!

Jeżeli próbowałaś już zrzucić kilka kilogramów i poniosłaś porażkę, najpewniej nie jest to Twoja wina. Przyczyn może być wiele, ale do najczęstszych należą:

1. Uciążliwość ciągłego liczenia kalorii
2. Trudności w przygotowaniu/kupnie niskokalorycznych posiłków
3. Stresująca i absorbująca praca
4. Nieprawidłowy metabolizm
5. Inne powody, które jednak skutecznie blokują Twoje wysiłki

Nie czytaj dalej jeśli uważasz, że na tej liście nie ma przyczyny Twojej porażki w odchudzaniu.

Zastanówmy się, dlaczego tym razem miałoby Ci się udać. Uporanie się z kilkoma lub większością wymienionych wyżej przyczyn porażek w odchudzaniu nie będzie już za kilka minut dużym problemem dla Ciebie.

Weźmy liczenie kalorii – w Internecie możesz znaleźć mnóstwo stron, dzięki którym sprawdzisz, ile kalorii ma batonik lub jabłko, które właśnie zjadłaś. Po ilu dniach przestajesz jednak to sprawdzać… średnio po 5! I wracasz do starych nawyków…

Dalej, przygotowywanie samodzielne niskokalorycznych posiłków – idziesz na zakupy, szukasz niskotłuszczowych i nie zawierających cukru produktów, dodatkowo kupujesz sałatę, która po dwóch dniach więdnie i nie nadaje się do jedzenia i następnie pichcisz, pichcisz i pichcisz z coraz mniejszym entuzjazmem, aż średnio po… 5 dniach przestajesz. I jesz jak jadłaś…

I wreszcie stresująca i pochłaniająca mnóstwo czasu praca plus dojazdy do niej. Nawet nie warto się nad tym zastanawiać, bo lubisz tę pracę i chcesz ją mieć. I jesz kolejny batonik, ciasteczko lub inną przekąskę i siedzisz nad następnym super pilnym projektem w biurze.

To wszystko razem i z osobna powoduje nieprawidłowy metabolizm i pozorną niemożność schudnięcia tych kilku kilogramów. 5 kg!

Dlaczego pozorną?

„Pozornie niemożliwe stało się możliwe!” – powiedziała Ewa Kasperczak, kiedy w kwietniu tego roku, zadzwoniła do naszego konsultanta, żeby nam podziękować za pomoc w schudnięciu. – „Po prostu stosowałam waszą kurację i mogłam skupić się na tym co lubię, bez ciągłego martwienia się o zjadane kalorie. Uwierzyłam i schudłam! Dziękuję!„

Co takiego zrobiła Ewa, żeby schudnąć?

Wyrzuciła do kosza na śmieci całą szufladę różnych suplementów diety, których łykanie nie pozwalało jej schudnąć i które powodowały kłopoty ze snem oraz życie w ciągłym napięciu. Możliwe też, że to te środki rozregulowały nieco jej metabolizm. Zastosowała się do reguł kuracji odchudzającej, którą jej zaproponowaliśmy i możemy zaproponować Tobie.

Rozumiemy Twoje rozterki kiedy myślisz o podjęciu kolejnej próby odchudzania. Godzinami przeglądasz strony internetowe i czasopisma szukając sposobu na zgubienie choć kilku kilogramów. Po kilku nieudanych próbach możesz już nikomu nie wierzyć.

Jak więc znaleźć ten właściwy sposób na odchudzanie, jednocześnie zdrowy i skuteczny oraz co ważne w miarę szybki.

Daj nam 7 dni, a przekonasz się, że nasza kuracja odchudzająca skutecznie działa.

Możesz sprawdzić tę kurację i zamówić ją klikając na ten link >>> Kuracja odchudzająca Multaben Body Plan

Daj nam 14 dni, a efektem odchudzania będziesz zaskoczona.

Możesz sprawdzić tę kurację i zamówić ją klikając na ten link >>> Kuracja odchudzająca Multaben Comfort Plan

Tysiące naszych klientek w Polsce schudło i utrzymało obniżona masę ciała stosując nasze kuracje i filozofię odchudzania. Jeśli chcesz być kolejną osobą, która skutecznie schudła, to daj sobie 7 lub 14 dni i sprawdź jak działa nasza kuracja odchudzająca.dieta

Copyright © 2004 - 2013 Marketer Polska Sp. z o.o. All rights reserved.
Wszystkie informacje dotyczące zdrowia prezentowane w eDieta.pl podawane są w celach informacyjnych i edukacyjnych i nie mogą być traktowane jako substytut konsultacji medycznej lub leczenia żadnej z chorób. W celu leczenia chorób należy zasięgnąć porady lekarskiej oraz stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.