FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chińskie tabletki????????

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serwisu eDieta.pl >> Strona Główna -> Preparaty odchudzające
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Małgosia_Z
Gość

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 7:10 pm    Temat postu: Chińskie tabletki???????? Odpowiedz z cytatem

Chciałam zapytac czy ktos moze miał stycznosc z tabletkami moze je opisze bo nie ma na nich nazwy tylko chinski znaki o których nie mam pojecia.sa w srebrnym opakowaniu (jak wapno) na opakowaniu sa bardzo jasne białe wzory kwiatów i znaki niebieskie chińskie oraz fioletowe jasne 4 kropki i taki znak wiekszy.Jest bardzo mało widiczny napis fioletowy: DaiDaiHuaJiaoNang. Dostałam je od znajomych podobno sa "Fantastyczne"nic nie robimy bierzemy co drugi dzien ,daja małego kopa jak po3kawach,nie chce sie jesc i sie chudnie!! Jakos w to nie wierze ale moze ktos cos wie.Bardzo prosze o pomoc.
Powrót do góry
bjanka

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,
Te tabletki to meizitang
W preparacie tym znajduje się sibutramina, substancja o działaniu podobnym do amfetaminy - mówi dr Wojciech Waldman, toksykolog z AMG. Preparat meizitang jest reklamowany w Internecie jako "hit w odchudzaniu", który po 30 dniach stosowania pozwala na zmniejszenie wagi nawet o 12 kilogramów. Można go bez problemu kupić na internetowej aukcji lub u osób, przedstawiających się jako "lekarze medycyny chińskiej".

Tymczasem meizitang spowodował już na świecie śmierć co najmniej kilkudziesięciu osób! Ostrzegają przed nim zarówno niemieccy, jak i brytyjscy lekarze. Specjaliści podkreślają, że sibutraminę można zażywać wyłącznie pod kontrolą specjalisty. - Już dwukrotnie nie dopuściliśmy do przemytu tego preparatu - twierdzi Jolanta Twardowska, rzeczniczka Izby Celnej w Gdyni. - Pierwszy raz w lutym, drugi w minionym tygodniu. Łącznie zatrzymaliśmy na granicy 13 600 tabletek. Walka o piękną figurę może zakończyć się tragicznie. Przyjmowanie nielegalnie sprowadzonych chińskich ziółek prowadzi do uzależnienia, a w niektórych przypadkach grozi nawet śmiercią!

Meizitang na czarnym rynku kosztuje ok. 80-100 złotych. Reklama w Internecie zachęca: "Jest to naturalny koncentrat dietetyczny - suplement spożywczy. Kompozycja ta została wynaleziona ponad 1000 lat temu, pozwala tybetańskim mnichom zachować znakomitą witalność oraz sprawność fizyczną całego organizmu".

Pacjenci, trafiający do lekarza, skarżą się na kołatanie serca, napady paniki, gwałtowny wzrost ciśnienia. Niektórzy mają halucynacje. - Przestałam brać ten preparat już po dwóch dniach - mówi Magda z Gdyni. - Bałam się, że umrę. Czułam, jakby mi serce wyskakiwało z piersi, miałam zawroty głowy. Co najmniej pięć osób prosiło już gdańskich toksykologów o pomoc. Twierdziły, że mają kłopoty z odstawieniem "chińskich ziółek".

Ewa wczesną zimą ważyła ponad 120 kilogramów. Dziś - poniżej 90 kilogramów. Od kilku miesięcy regularnie bierze kupowany na czarnym rynku meizitang. - Schudłam - przyznaje. - Jest tylko pewien problem. Nie mogę przestać brać tych tabletek. Kupuję już co najmniej dwa opakowania na zapas i boję się, że zabraknie. Meizitang zawiera sibutraminę, która wprawdzie występuje w niektórych lekach dopuszczonych do sprzedaży w Polsce, jednak musi być podawana pod ścisłym nadzorem lekarza. Na polskich aukcjach internetowych aż roi się od ofert jego sprzedaży. Większość sprzedających chce zachować anonimowość, jest jednak też oficjalna strona firmy z Białegostoku.

- Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem chińskiego producenta w Polsce, w przeciwieństwie do tych, którzy oferują podróbki - twierdzi Marek Ignaciuk, właściciel firmy. - Nie potrzebujemy zgody na sprowadzanie meizitangu, bo nasz produkt nie jest farmaceutykiem, tylko suplementem diety. W tym, co oferujemy, nie ma sibutraminy, tylko naturalne środki roślinne. - W styczniu br. zatrzymaliśmy pierwszą partię 3300 tabletek meizitangu - mówi Jolanta Twardowska, rzeczniczka Izby Celnej w Gdyni. - Po zbadaniu preparatu w laboratorium okazało się, że jest tam sibutramina. Była ona także w ponad 10 tysiącach tabletek, które próbowano przemycić w maju.

Europa ostrzega

W wielu krajach europejskich ostrzega się pacjentów przed samowolnym spożywaniem chińskich leków na odchudzanie, zawierających sibutraminę, która oprócz blokowania głodu powoduje niebezpieczne skoki ciśnienia, co może zakończyć się tragicznie. Sibutramina jest zakazana we Włoszech po tym, jak spowodowała śmierć kilku osób. Niemcy piszą o co najmniej 34 przypadkach śmiertelnych. W Wielkiej Brytanii The Medicines and Healthcare Product Regulatory Agency opisuje przypadki nieodwracalnego uszkodzenia wątroby po zażyciu chińskich produktów. Specjaliści twierdzą, że niektóre specyfiki są podrabiane.

pozdrawiam : Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malgosia_Z
Gość

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 7:51 pm    Temat postu: Bjanka- odpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

witam, bardzo serdecznie dziekuje Ci za odpowiedz.Szczerze to jestem przerazona.Brało go kilkoro moich znajomych i nikt o tym nie mówił.czy one sa w kształcie kapsułki dwukolorowe zielone?moje takie sa.i chciałam jeszcze zapytac skad masz takie szerokie informacje na ten temat? a moze wiesz cos o jkis innych ale"ostrozniejszych " srodkach.zdaje sobie sprawe ze najlepiej nie zrec ale..mnie gubia słodyczki.pół roku temy urodziłam órke niby zostało mi 2 kg ale tak sie rozrosłam ze nie moge patrzec na siebie. a........ jeszcze słyszałam o ziółka MOROZNIK moze o nich jeszcze mogłabys mi napisac.bardzo Cie o to prosze i pozdrawiam.wiem ze o wiele rzeczy pytam ale................miła ze ktos odpisał
Powrót do góry
Malgosia_Z
Gość

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 7:54 pm    Temat postu: Bjanka- odpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

witam, bardzo serdecznie dziekuje Ci za odpowiedz.Szczerze to jestem przerazona.Brało go kilkoro moich znajomych i nikt o tym nie mówił.czy one sa w kształcie kapsułki dwukolorowe zielone?moje takie sa.i chciałam jeszcze zapytac skad masz takie szerokie informacje na ten temat? a moze wiesz cos o jkis innych ale"ostrozniejszych " srodkach.zdaje sobie sprawe ze najlepiej nie zrec ale..mnie gubia słodyczki.pół roku temy urodziłam órke niby zostało mi 2 kg ale tak sie rozrosłam ze nie moge patrzec na siebie. a........ jeszcze słyszałam o ziółka MOROZNIK moze o nich jeszcze mogłabys mi napisac.bardzo Cie o to prosze i pozdrawiam.wiem ze o wiele rzeczy pytam ale................miła ze ktos odpisał
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia to zaczynaja fakty wychodzic co sie po tych lekach dzieje .
Sama przeszłam horror po tym paskudztwie , dobrze ze mam dobrego lekarza bo juz bym sie z aniołkami witała .
Kołatanie serca to pikus jak dojdzie ci trudnosc oddychania a patrzac na to realnie to łapiesz powietrze jak ryba wyciagnieta z wody .
Dobrze ze mam wyrozumiałego meza bo by mnie chyba udusił za to co zrobiłam ze swoim stanem zdrowia np zima 4 nad ranem a ja sie budze bo sie dusze ( brak powietrza ) ubieram sie i budze meza i wychodzimy na dwor i tak łaził ze mna z godzine az zaczełam normalnie oddychac przychodze do domu i zasypiam jak kamien bo organizm wycienczony .
I takie obiawy nie musza byc podczas brania leku moga wystapic po jego odstawiuniu nawet po 6 miesiacach bo te leki rujnuja organizm .
radze trzymac sie z daleka od adipexu i tego swinstwa mezipanu .
Powrót do góry
Puszysta_Dama
Gość

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 3:54 pm    Temat postu: bralam kiedys chinskie tabletki - tez niby rewelacyjne Odpowiedz z cytatem

Witam,
otyłość mam od zawsze.
kiedyś kopiłam sobie na allegro chińskie tabletki, podobno b. skuteczne (dożo pozytywnych komentarzy). brałam je przez miesiąc i chudłam. Ale nie czułam sie dobrze, przy badaniach kontrolnych wyszły mi kiepskie wyniki. lekarz kazał tabletki odstawić, w sumie nie żałowałam bo schudłam 8kg i miało nie być efektu jojo.
niestety nie dość ze długo potem jeszcze gorzej sie czułam, bo szybko przybyło kg i to z nawiązką (przy niezmienionym odżywianiu) Crying or Very sad
przejechałam sie na wielu preparatach, wszystkie niby bez jojo - nieprawda, nie dla mnie. dietę szwedzka/kopenhaską od deski do deski stosowałam co pól roku bo po takim czasie wracałam do dawnej wagi (40kg ponad normę).
kilka miesięcy temu maż zamówił na allegro krople odchudzające herbapolu (na nich schudł jego szef) i jest dobrze, chudnę ok 5kg na miesiąc (bez ćwiczeń (mam problemy z sercem) i głodówki), jestem bardzo zadowolona bo badania wyszły mi ostatnio na plusie Cool
Powrót do góry
Puszysta_Dama
Gość

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 3:55 pm    Temat postu: bralam kiedys chinskie tabletki - tez niby rewelacyjne Odpowiedz z cytatem

Witam,
otyłość mam od zawsze.
kiedyś kopiłam sobie na allegro chińskie tabletki, podobno b. skuteczne (dożo pozytywnych komentarzy). brałam je przez miesiąc i chudłam. Ale nie czułam sie dobrze, przy badaniach kontrolnych wyszły mi kiepskie wyniki. lekarz kazał tabletki odstawić, w sumie nie żałowałam bo schudłam 8kg i miało nie być efektu jojo.
niestety nie dość ze potem jeszcze gorzej sie czułam, bo szybko przybyło kg i to z nawiązką (przy niezmienionym odżywianiu) Crying or Very sad
przejechałam sie na wielu preparatach, wszystkie niby bez jojo - nieprawda, nie dla mnie. dietę szwedzka/kopenhaską od deski do deski stosowałam co pól roku bo po takim czasie wracałam do dawnej wagi (40kg ponad normę).
kilka miesięcy temu maż zamówił na allegro krople odchudzające herbapolu (na nich schudł jego szef) i jest dobrze, chudnę ok 5kg na miesiąc (bez ćwiczeń (mam problemy z sercem) i głodówki), jestem bardzo zadowolona bo badania wyszły mi ostatnio na plusie Cool
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puszysta_Damo mogłabys napisac dokladna nazwe tych kropelek?
Powrót do góry
kaprzy
Gość

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam...
Ja właśnie kupiłam te cudowne kropelki na odchudzanie z herbapolu, mam nadzieję że schudne bo po urodzeniu dzidziusia nie daje sobie rady z fałdami tłuszczu!!!
Powrót do góry
ania-1
Gość

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 8:56 am    Temat postu: chinskie tabletki Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co wam chodzi.!!!!?????
Ja biore te tabletki juz drugi miesiac i wyniki sa oszalamiajace!!!! Schudlam juz 17 kg. Jeszcze nigdy wczesniej mi sie to nie udalo!!! Jestem po dwoch cesarkach( mam 2 dzieci) i nikt mi nie powie ,ze te tabletki to nie sa cuda.. POLECAM!!!!!!!
Powrót do góry
x_X_x
Konsultant

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety każdy specyfik ma swoje działanie niepożądane - tzn objawy które mogą ale nie muszą sie pojawić - inaczej mówić - łykając należy liczyć sie z konsekwencjami - dlatego też kuracje lekami typu meridia powinny odbywać się pod okiem lekarza

co do zioła MOROZNIK - kupiłam, chudnąc nie chudnę bo ja akurat nie po to je pije ale pazury mam tak szponiaste ze mogę nimi orać, cera poprawiła mi się jka po żadnych innych specyfikach ( a preparatów próbowałam tylu w mniej lub bardziej "służbowych celach" że aż dziwne że nie padłam ) i generalnie przemiana materii mi się poprawiła - żeby nie być "nie sobą ( przecież zawsze się czepiam - przy morozniku jak przy wszystkim należy trzymać dietę - podobno optymalne efekty daje odstawienie ziemniaków makaronów chleba i innego pieczywa oraz jedząc go w celach odchudzających pijemy ziółka przygotowane dnia poprzedniego rano na czczo i nie jemy do południa

jedna z pań która do mnie przychodzi zaczęła kuracje miesiąc temu i jest przy drugim opakowaniu - 9 kg mniej ( leci z wagi 114) ale powiem szczerze - wywalając z diety chlebek i w/w osiągam te same rezultaty z innymi pacjentami
Gość

PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 6:29 pm    Temat postu: Re: Chińskie tabletki???????? Odpowiedz z cytatem

TABLEYKI O KTORYCH MOWA BRALAM SCHUDLAM 23 KG Z WAGI 72,,,, REWELACJA DUZO LEPSZE NIZ MERIDIA,,I INNE.. NORMALINE SIE PO NICH SPI MOZNA PIC ALKOHOL POLECAM
Powrót do góry
aga21rose

PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 9:40 pm    Temat postu: MEIZITANG ZIELONY Odpowiedz z cytatem

JA TEŻ ZAMÓWIŁAM SOBIE MEITAZING ZIELONY I STOSUJE GO CODZIENNIE RANO OD 3 TYGODNI I REZULTATY JAK DLA MNIE SĄ ŚWIETNE - SCHUDŁAM 9 KG.

ZASTANAWIAŁAM SIĘ NAD TYMI TABLETKAMI OK. MIESIĄCA I JEDNAK ZAMÓWIŁAM JE, TO BYŁA MOJA OSTATNIA DESKA RATUNKU. PRÓBOWAŁAM JUŻ WSZYSTKIEGO I NIC MI NIE POMAGAŁO.

OKROPNIE SIE CZUŁAM ZE SWOIM WYGLĄDEM. KIEDYŚ WAŻYŁAM 58 KG A PO DWÓCH CIĄŻACH POZOSTAŁO MI BARDZO DUŻO ZBEDNYCH KG KTÓRYCH NIE MOGŁAM SIĘ POZBYĆ DO TEJ PORY.

TO SA MOJE TABLETKI CUD!!!

A CO DO SAMOPOCZUCIA PO TYCH TABLETKACH NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ - POZA SUCHOŚCIĄ W USTACH ALE PIJE DUŻO WODY I JEST DOBRZE, ZE SNEM NIE MAM ŻADNYCH PROBLEMÓW ANI ZE ZDROWIEM.

POPROSTU CHUDNE Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ I NIE CHCE MI SIE JEŚĆ. JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE TRAFIŁAM NA MOJE CUD TABLETKI

POLECAM.

[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
angel166

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem jedna dziewczyna z mojej szkoly je stosowala fakt bardzo schudla jednak odbilo sie to wszystko na jej zdrowiu przedewszystkim jej piekne i dlugie wlosy zaczely wypadac a paznokcie sie lamac o cerze i innych skutkach stosowania ich niewspomne

[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
x_X_x
Konsultant

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo sposób działania preparatów na bazie substancji uznawanych za narkotyki jest b. proste - to rodzaj "dopalacza" masz siłę energię i zero apetytu. jak się nie je to owszem szybko sie chudnie ale oprócz "kopa" potrzebujemy substancji odżywczych. poza tym głodówka przeprowadzana w sposób nieodpowiedni zwalnia metabolizm i prace przewodu pokarmowego więc skutki poznajemy dopiero po pewnym czasie. każdy z nas ma inne tempo przemiany materii dlatego efekt pojawia się wcześniej czy później u jednych po miesiącu u innych po roku.
takie tabletki to dobry eksperyment ale po ich stosowaniu dieta a raczej "pilnowanie się" jest konieczne.
aga21rose

PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 10:08 pm    Temat postu: MEIZITANG Odpowiedz z cytatem

MI NIC SIE NIE DZIEJE Z WŁOSAMI ANI PAZNOKCIAMI I NA NIC NIE NARZEKAM. DLA MNIE TO ŚWIETNE SĄ TE TABLETKI I NIE PRZESTANE ICH BRAĆ.

[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Dida
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biore te tabletki dopiero 3 dzien a czuje sie tragicznie. Fakt jesc mi sie wcale nie chce. Jedynie chce mi sie bardzo pic. Pozatym glowa mnie boli mam zawroty. Mam dusznosci i dreszcze. Napady zimna.. Poprostu jest zle. Nie polecan tego nikomu
Powrót do góry
aga21rose

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:22 pm    Temat postu: ehh Odpowiedz z cytatem

NO WIDZISZ DIDA KAŻDY MA INNY ORGANIZM I NA KAZDEGO INACZEJ TE TABLETKI DZIAŁAJA. jA PRZEZ PIERWSZY MIESIĄC BRAŁAM MEIZITANG ZIELONY A TERAZ BIORE MEIZITANC CZERWONY - MOCNIEJSZY I TEŻ DOBRZE SIĘ CZUJE. A REZULTATY OD 23 LUTEGO DO 3 KWIETNIA CZYLI W CIĄGU 41 DNI SCHUDŁAM 12 KG. POZDRAWIAM

[/url]
Powrót do góry
KokAAA
Gość

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 10:18 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

"Ja biore te tabletki dopiero 3 dzien a czuje sie tragicznie. Fakt jesc mi sie wcale nie chce. Jedynie chce mi sie bardzo pic. Pozatym glowa mnie boli mam zawroty. Mam dusznosci i dreszcze. Napady zimna.. Poprostu jest zle. Nie polecan tego nikomu"

Bo to odwadnia ... (wszystkie substancje pochodne amfetaminy odwadniają w mniejszym lub większym stopniu...)

Jak Ci się nie podoba stan po tabletkach, to kto Ci każe je jeść?? Może Twój organizm nie toleruje za bardzo srodków działających pobudzajaco na OUN?? Róznie to może byc
Powrót do góry
daniela03

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy takich rzeczy nie łykaj
nie wiesz co tam jest tak naprawdę...

nawet efedryny,które teoretycznie wzmagają termogenezę, leczą astmę powinny być pod ścisłym nadzorem, a nie są.

przecież zwykłe suplementy diety są skuteczne, wraz z dietą i ćwiczeniami.Po co ryzykować?
Powrót do góry
NB
Gość

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TEZ MAM TABLETKI Z CHIN. ZIELONE W PUDEŁECZKU JAK NOWE GUMY ORBIT. PRZEZ 2TYG MIALAM PROBLEMY ZE SNEM-ZMUSZALAM SIE BY ZASNAC,ALE I TAK PO 30MIN,CZASMI 3GODZ MAX BUDZILAM SIE I BYLAM WYSPANA. WAGA SZYBKO ZLECIALA-CZUJE SIE LEPIEJ PSYCHICZNIE,LECZ ZAUWAZYLAM PEWNE NIEPOKOJACE OBJAWY-MIANOWICIE TO O CZYM TU WLASNIE PRZECZYTALAM-TRUDNOSCI Z ODDYCHANIEM. CZASAMI CHCE SOBIE ODETCHNĄC I JEST MI CIEZKO TAK JAKBY POWIETRZE ZATRZYMYWAŁO SIE GDZIES W DRODZE DO PŁUC Sad MECZY MNIE TO I WIDZE,ZE TO NIE PRZEZ PALENIE Sad
Powrót do góry
daniela03

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyrzuć te tabletki
proszę Smile

idziesz na łatwiznę Wink
nie dbając o zdrowie niestety
Powrót do góry
nb
Gość

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wady- mało śpie lub prawie wcale nie czując wogóle zmeczenia, czasmi ciężko mi sie oddycha Zalety- nie jem słodyczy-wogole ochota na nie gdzies przepadła-od czasu do czasu zjem małego wafelka i na tym koniec, waga spada, nie czuje już ochoty na alkohol (za duzo jednak pale) A z jakich stron zamawiałyście ten meitazing??
Powrót do góry
uszpaj@o2.pl
Gość

PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 12:58 am    Temat postu: Re: chinskie tabletki Odpowiedz z cytatem

ania-1 napisał:
Nie wiem o co wam chodzi.!!!!?????
Ja biore te tabletki juz drugi miesiac i wyniki sa oszalamiajace!!!! Schudlam juz 17 kg. Jeszcze nigdy wczesniej mi sie to nie udalo!!! Jestem po dwoch cesarkach( mam 2 dzieci) i nikt mi nie powie ,ze te tabletki to nie sa cuda.. POLECAM!!!!!!!

KOLEŻANKO JAK SIE ONE NAZYWAJĄ??? PROSZE NAPISZ MAILA DO MNIE Z NAZWĄ,BEDE BAARDZO WDZIECZNA,PROSZĘ CZEKAM=USZPAJ@o2.PL
Powrót do góry
aga21rose

PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z JAKIEGO ŹRÓDŁA BIERZECIE TE TABLETKI MEIZITANG CZERWONY LUB ZIELONY? PYTAM SIĘ BO POTRZEBUJE SZYBKO ZAUFANEGO DOSTAWCY BO MÓJ JUŻ MNIE WKURZA. BARDZO PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ. MOJ MAIL aga21rose@wp.pl albo GG 9283354

[/url]
Powrót do góry
aga@
Gość

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytam to wszystko i jestem przerażona!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak człowiek może być głupi!!!!!i nie zdawac sobie sprawy z tego co sie dzieje!!!!!!!!!!!!!i jakieś chińskie g..... nazywać "tabletkami cud".zastanówcie sie co wy robicie i czy to jest warte waszego zdrowia a może i nawet ŻYCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
reniaw87
Gość

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś stosowałam te tabletki i w ciągu 3 miesięcy zrzuciłam 25 kg.. gdy odstawiłam te tabletki i stosowałam dalej diety niestety kilogramy powracały Sad miałam problemy ze snem.. dla kobiet które zażywają.. może i chudniecie szybko ale uwierzcie ż po odstawieniu powróci wszystko i to nawet więcej.. ;/
Powrót do góry
Konsultant VIII eDieta.pl
Konsultant

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykro mi z powodu tego, co spotkało niektórych z Was po spożyciu tego środka. mam nadzieję, że dojdziecie do siebie.

oby było to przestrogą dla wszystkich tych, którzy chcą schudnąć "nic nie robiąc"
Powrót do góry
zrozpaczonatragedia

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Ja czytałam na forum (http://www.psychiatria.pl/forum/vt,49,243,16483,1310) o tych tabletkach...wiecie....kusi mnie zeby sprobowac....hm...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Konsultant

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę próbowałaś już wszystkiego, skoro sięgasz po coś takiego? jesteś świadoma tego, co może się wydarzyć w Twoim organizmie po zażyciu środka.

nie rozumiem takiego podejścia. rozumiem desperację, ale nie taki bez sens.

zastanów się, czy zrobiłaś już wszystko czy zwyczajnie idziesz na łatwiznę i jeszcze ukrywasz to sama przed sobą?
Powrót do góry
zrozpaczonatragedia

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:(to chyba raczej desperacja.... Sad stosuje dieteok1200kcal,mile strasznie duzo płynow...w tym litr wody z kropelkami na h... nic....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
x_X_x
Konsultant

PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrozpaczona z góry przepraszam że nie przejżałam dokładnie Twojej historii ale :
żadna skuteczna dieta nie działa w 2 tygodnie, a zima to najgorszy z możliwych momentów dla osób odchudzających się - organizm z uporem maniaka stara się trzymać izolację żeby poradzić sobie z zimnem i całym tym zimowym bałaganem
spokojnie - przetrzymaj te najgorsze miesiące, zwiększ dawkę kalorii o 200 - zimną naprawdę nie zaszkodzą - na wiosnę zobaczysz efekty uwierz w siebie - dasz radę !!
x_X_x
Konsultant

PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrozpaczona z góry przepraszam że nie przejrzałam dokładnie Twojej historii ale :
żadna skuteczna dieta nie działa w 2 tygodnie, a zima to najgorszy z możliwych momentów dla osób odchudzających się - organizm z uporem maniaka stara się trzymać izolację żeby poradzić sobie z zimnem i całym tym zimowym bałaganem
spokojnie - przetrzymaj te najgorsze miesiące, zwiększ dawkę kalorii o 200 - zimną naprawdę nie zaszkodzą - na wiosnę zobaczysz efekty uwierz w siebie - dasz radę !!
Konsultant

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokłądnie-

trzeba uzbroić się w cierpliwość i DETERMINACJĘ a nie desperację.

bądź konsekwentna i cierpliwa a na pewno efekt się pojawi. dieta 1200kcal nie jest dietą złą, tylko co Ty zjadasz za kalorie?pytanie 2- co z ćwiczeniami??
Powrót do góry
aga21rose

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 11:41 pm    Temat postu: SPRAWDZONY NAMIAR Odpowiedz z cytatem

Sprawdzony namiar. moj gg 9283354

[/url]
Powrót do góry
m
Gość

PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 11:54 am    Temat postu: hmmm Odpowiedz z cytatem

chcialabym sprobowac tych tabletek, ale mam watpliwosci..
a z jakies strony je zamawiacie?
Powrót do góry
gosc
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 2:08 pm    Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem

Przestancie brac to swinstwo, idzie do dietetyka. Przeciez to ma dzialanie amfetaminy.......
Powrót do góry
marta999
Gość

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny jest nowy specyfik.
meizitang slimming soft gel.
jest to lepsza wersja starego meizitangu zielonego.
jest n calkiem naturalny, o konsystencji żelowej.
biore juz 3 opakowanie i nie mialam zadnych skutkow ubocznych.
poprawila mi sie cera, wloosy i w ogole jest bosko.
schudlam 30 kg SmileSmile
on nie uzaleznia:)
bo bym musiala brac caly czas, a zaczelam ponad 8 miesiecy temu Smile bralam z przerwami:)
polecam tak czy inaczej
Powrót do góry
gosiaczeg

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tych co biorą leczcie się ...
Mnie w cale nie żal ludzi, którzy stracą zdrowie, a nawet życie po czymś takim.
Wystarczy wpisać w google meizitang, a już pojawią się wypowiedzi ludzi, którzy się delikatnie mówiąc zawiedli na preparacie.
I co nic was nie powstrzyma ? Czy za szczupłą sylwetkę jesteście w stanie płacić własnym zdrowiem a nawet życiem ? Czy nieuważacie że człowiek będąc pulchny może być naprawdę SZCZĘŚLIWY ? Jeśli ma jakąkolwiek zawartość mózgu w mózgu to owszem, a jeśli są ludzie, tak puści, żeby
w ogóle wierzyć że dzięki preparatowi da się schudnąć łatwo, szybko i bez uszczerbku na zdrowiu, to może i lepiej że ten preparat stworzono, gdyż on pomoże przejść na tamten świat tym bezmózgim istotką ...

Przepraszam, wiem że przesadziłam ALE TO JEST NAPRAWDĘ TRUCIZNA. Mnie babcia opowiadała o tych tabletkach, o tym co powodują i jak to się może skończyć, i uwierzcie mi że nie warto. W necie jest mnóstwo historii na ten temat . Wystarczy poszukać

Cel pierwszy 98-94- koniec
Cel drugi 94-92 koniec
Cel trzeci 92-88 koniec
Cel czwarty 88-85 konic
cel piąty 85-78 koniec
cel szósty 78-70 Trwa
Wzrost 1.74
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
x_X_x
Konsultant

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety zasada pantoflowego reklamowania środków farmakologicznych ( niestety dotyczy to i tabletek na odchudzanie i antykoncepcyjnych i nasercowych ) jest prosta - skoro "Basia z 3 pietra" łyknęła tabletkę a po 3 dniach pogrzebu nie było - znaczy że działa i mnie tez pomoże
justy66687
Gość

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwczyny bo nie wiem czy slyszalyscie ale sa podrubki tych tabletek moja kolezanka brala podrubke i tez miala przez 3 dni masakre prawie w szpitalu sie znalazla ale ja i moja siostra mamy orginal moja siostra schudla 23 i czuje sie swietnie ja schudlam 20 kg i tez czuje sie swietnie poprostu trzeba wiedziec czy to co bierzecie nie jest z lewego zrodla pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serwisu eDieta.pl >> Strona Główna -> Preparaty odchudzające Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach